OPEL AGILA 2006g 1.2.Twinport-avto alex

2016/42/IMG_4415.JPG

Детали

Opel-Agila

ново! Дознајте се за Opel-Agila (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2980 €
Година: 2006
Километри: Околу 130000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 80 КС
Зафатнина: 1200 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Денес во 09:33
Посетен: 2574 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

OPEL AGILA 1.2.TWINPORT - 2006g. 59kw 80 ks pominato realni 130 000km r
OPREMA: r
-KLIMA r
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI, r
-FABRICKO RADIO CD r
-AIR BAG X 4 r
-ABS,ESR r
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE so dalecinsko r
-SITE GUMI NOVI r
------VO ODLICNA SOSTOJBA----- r
r
Site davacki podmireni do registracija, poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. r
www.avtoalex.mk r
info: Darko 070 354 113 077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Agila
2005 год. | пред >1 час 2590 €

Слични според цена

Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 3100 €
Citroen - C2
2005 год. | пред >1 час 2992 €
Renault - Megane
2004 год. | пред >1 час 2999 €
Seat - Ibiza
2006 год. | пред >1 час 3150 €
Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 3000 €
Fiat - Punto
2010 год. | пред >1 час 2799 €