KUPUVAM AVTOMOBIL

2014/10/images_81.jpg

Детали

Mercedes-Benz-E 220

ново! Дознајте се за Mercedes-Benz-E 220 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2004
Километри: Околу 98500 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 110 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 11:19
Посетен: 4492 пати

Контакт

Име: AVTOMOBIL
Град: Скопје
Телефон: 070233909
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Опис

KUPUVAM AVTOMOBIL SO MK TABLI OD 98 DO 2015 GOD. DAJTE PONUDA.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Mercedes-Benz - E 220
2005 год. | пред >1 час 7600 €
Mercedes-Benz - E 220
2005 год. | пред >1 час 7799 €