Fiat Ducato

Fiat Ducato-2.5 dizel-povolno

По договор

Опис

Fiat Ducato-2.5 dizel-vredi da se vidi

Fiat Ducato

Година 1998
Гориво Дизел
Километри 10000
Тип на возило Седан
Коњски сили 62
Зафатнина на моторот 2500
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Ilija
Локација Скопје
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел