Fiat Ducato

Fiat Ducato-2.5 dizel-povolno

По договор

Опис

Fiat Ducato-2.5 dizel-vredi da se vidi

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Fiat Ducato

Инфо

Година 1998
Гориво Дизел
Километри 10000
Тип на возило Седан
Коњски сили 62
Зафатнина на моторот 2500
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Ilija
Телефон
070272680
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас