Lada 2107

Lada karavan

По договор

Опис

Odlicno socuvana lada karavan se prodava

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Lada 2107

Инфо

Година 1997
Гориво Бензин
Километри 30000
Тип на возило Караван
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1500
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Ilija
Телефон
070272680
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас