Lada 2107

Lada karavan

По договор

Опис

Odlicno socuvana lada karavan se prodava

Lada 2107

Година 1997
Гориво Бензин
Километри 30000
Тип на возило Караван
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1500
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Ilija
Локација Скопје
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел