Toyota Carina

TOJOTA CARINA-1.6, 16W-prva boja

По договор

Опис

Neuvezuvana, tojota prva boja

Toyota Carina

Година 1993
Гориво Бензин
Километри 100000
Тип на возило Седан
Коњски сили 115
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Ilija
Локација Скопје
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел