пронајдени 55 огласи

сортирај: дата ( најнови / најстари ) цена ( најмала / најголема )
ПРОДАВАМ БАГАЖНИК со МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕН ПРОСТОР на ПОКРИВОТ, НАПРАВЕН по НАРАЧКА - ОДГОВАРА на СИТЕ ЛАДА и ДРУГИ ВОЗИЛА со ИСТА ДИМЕНЗИЈА. ИнфоТел: 075/ 584 501 /+ ViBeR/ 077/ 534 603 078/ 95...
Останато пред 1 месец 35 €
ПРОДАВАМ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ГРЕЈС МАСТ за ПОДМАЧКУВАЊЕ на ЛАГЕРИ, ЗГЛОБОВИ, СПОНИ, ЈАБУЧИЦИ, КРСТАЧИ, РОЛНИЦИ, ЕЛЕКТРОМОТОРИ, БОРМАШИНИ, БРУСАЛИЦИ итн . . . - LIST 2 - ЖОЛТА /0.800кг./ - LIST 3 - ...
Останато пред 1 месец 5 €
Se podesuva sirinata i do 30-35cm. Dimenzii 95x9o na bagzniot del....
Останато пред 2 месеци 20 €
Se prodava Kamionski ladilnik od IVECO STRALIS. Cena...250evra......
Останато застарен оглас 250 €
Kupuvam neosteten Tapacir za plafon Renault Megane 1.4 (2003)...
Останато застарен оглас 100 €
Барам акомулатор 12 36Ампери на услуга...
Останато застарен оглас По договор
OPEL CORSA...
Останато застарен оглас 1 €
TECH ONE+Tomasetto - 5 години гаранција - 350еу TECH ONE+OMVL - 5 години гаранција - 450еу OMVL - 4 години гаранција - 450еу LPGTECH 324 - 7 години гаранција - 520еу Кар Систем дооел тел. 078 2...
Останато застарен оглас 350 €
TECH ONE+Tomasetto - 5 години гаранција - 350еу TECH ONE+OMVL - 5 години гаранција - 450еу OMVL - 4 години гаранција - 450еу LPGTECH 324 - 7 години гаранција - 520еу Кар Систем дооел тел. 078 2...
Останато застарен оглас 350 €
Репарација на сите видови турбини !!! До 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА на репарираната турбина !!! Користиме високо квалитетни оригинални делови за секој тип на турбина. Цената на репарацијата зависи од...
Останато застарен оглас 1 €
Репарација на сите видови турбини !!! До 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА на репарираната турбина !!! Користиме високо квалитетни оригинални делови за секој тип на турбина. Цената на репарацијата зависи од...
Останато застарен оглас 1 €
Kupuvam zadno staklo za Daewoo Slavuta 1.2l...
Останато застарен оглас По договор
KASA ZA KLUC ZA OPEL...
Останато застарен оглас 5 €
KASA ZA KLUC ZA PEUGEOT I CITROEN...
Останато застарен оглас 5 €
PRODAVAM DOBRO SOCUVANI BAGAZNICI ZA FIAT PANDA...
Останато застарен оглас 50 €
Polo fox 1995 god 155000 km orginal Jas sum vtor sopstvenik od 1999 god . Motorot raboti perfekno ne trosi ulje ne masti , nikogash ne e peren motorot. Orginal stakla farovi , prva boja vo top sostoj...
Останато застарен оглас 1 €
Се продава детско седиште FreeON за во автомобил. Користено една година. Линк: http://freeon.si/mk/izdelki/car/avtosedez-jupiter Цена 1.800 ден tags: детско седиште, седиште, кола, автомобил,...
Останато застарен оглас 30 €
polo 1998...
Останато застарен оглас По договор
kupuvam motor za alfa romeo 33 1.3ie boxer motor proizvedena 1994....
Останато застарен оглас По договор
kupuvam fiskalen taksimetar od ponovite...
Останато застарен оглас 1 €
АКЦИЈА !!! ПЛИНСКИ УРЕД ОД 355 € !!! Италијански - Lovato Smart ( 2 god garancija ) Полски - AC Stag ( 2 god garancija ) Турски - Mimgas Genius ( 1 god garancija ) Начин на плаќање : - Со нотар...
Останато застарен оглас По договор
Се продава нов монбат акомулатор 66 ah,купен на 1.1.2016 година со гаранција,ниту еднаш користен...
Останато застарен оглас 40 €
Репарирање на гуртни,диск-плочки и ламели за сите видови возила.Трговија со нови гуртни,диск-плочки и ламели.Сервис за промена и поправка на кочници,ламели и сите други механички работи.Репарирање на ...
Останато застарен оглас 1 €
EURO KUKA ZA MERCEDES W 203 KOMPLET SO ELEK.INSTALACIJA C 200 C 220 C 270...
Останато застарен оглас 80 €
Од 10% до 15% попуст на монтирање на полски автогасен уред DIGITRONIC ОBD на Вашиот автомобил! Искористете го попустот и заштедете со квалитетен плински систем, плус можност за плаќање на рати без кам...
Останато застарен оглас 350 €
Prodavam euro kuka za renault megane II 1.9dci 2006,moze i za ponova, montirana nekoristena...
Останато застарен оглас 70 €
Se prodava poloven plinski sistem, prethodno atestiran, instaliran na Оpel Astra 1993. Цената е 12000 денари. 078 364 717...
Останато застарен оглас 200 €
Vrsime popravki na vozila, krpenje , udreni koli i voedno i mehanika , remont , odrzuvanje (ulje, filteri, kocnici i se ostanato ) . tel - 072 221 627 072 239 003...
Останато застарен оглас По договор
koristeno e za domasni potrebi gi ima site priklucoci moze zamena za udrena vozilo so defekt ili za bilo kakvo vozilo za ta vrednost ili za nesto so moja ili vasa doplata...
Останато застарен оглас 1000 €
АвтоСервис ТДВ Дооел Струмица Лепење и заварување со индустриска програма на течни метали и течни пластики на следните оштетени АвтоДелови: -ЛАДНИЦИ -ИНТЕРКУЛЕРИ -БЛОКОВИ -КАРТЕРИ -БРАНИЦ...
Останато застарен оглас По договор
IZVLEKUVANjE NA NABIENA AVTOLIMARIJA PRICINETA OD UDARI SO RAKA, NOGA I SL. ISTO TAKA VRSAM IZVLEKUVANjE NA TOCKI (moznost i ostetuvanja od grad dokolku ne se na dupli lim) SO PRECNIK OD 10mm do 60mm ...
Останато застарен оглас По договор
Prodavam stara cerada za kola, gumirana. Prodavam metalen kanister za gorivo 25 L....
Останато застарен оглас По договор
Изберете го најдоброто за вас. Вградете плински систем на вашето возило и заштедете максимално. 7 годишната гаранција или 150 000 изминати километри ви даваат загарантирана долготрајна заштеда која...
Останато застарен оглас 570 €
se kupuva...
Останато застарен оглас 1000 €
Професионално хемиско чистенје со средствата на SONAX и машините KARCHER, кои зборуваат за квалитетот на изработеното....
Останато застарен оглас По договор
Italijanska sredstva za pranje i odrzavanje motornih vozila, koncetrati za bezkontaktno, rucno i dubinsko pranje automobila, mleko za table, plastike (spoljne i unutrasnje), skaj, kozu, crnila z...
Останато застарен оглас 25 €
Se prodava audi a3 1,9 tdi 110 ks 2000 godina so 4/5 vrati temno sino vo odlicna sostojba reistrirano do krajot na juli kolata e vo super sostojba nema mana napraven servis smenati rebrast zategaci vo...
Останато застарен оглас 3600 €
vrakane na km za site vidovi vozila i nivno serviiranje...
Останато застарен оглас 20 €
Анти ревматски ВОЛНЕН ПОДМЕТАЧ за возачко и сувозачко седиште од Македонско производство. Секој кој што подолго време поминал во возење почувствувал болки во грбот,рбетот и вратот.За тоа најмногу при...
Останато застарен оглас 1500 €
STANICATA MOZE DA BIDE I RACNA I FIKSNA.TAKSIMETAROT E SKORO NOV!!!!!!...
Останато застарен оглас 150 €