пронајдени 128 огласи

сортирај: дата ( најнови / најстари ) цена ( најмала / најголема )
PRODAVAM 4 GUMI ( 2 SO 2 ) 215-55-16 CENA ZA SITE CETIRI 120 EVRA, 4 KOMADA ISTI GOODYEAR 195-65-15 MADE IN GERMANI KAKO NOVI MNOGU MALCE VOZENI CENA ZA SITE CETIRI GUMI 115 EVRA, 2 GUMI FULDA 225-55...
Гуми и Бандажи Денес во 11:07 15 €
ПРОДАВАМ ПОЛОВНА ГУМА СО ДОБРА КОНДИЦИЈА. -> SEMPERIT 165/R13 ИнфоТел: 077/ 534 603 075/ 584 501 /+ViBER/ 078/ 956 419...
Гуми и Бандажи пред 1 месец 14 €
Prodavam 4 aluminiumski bandazi 17ki so gumi original opel novi negrebnati so 4 strafa. Moze I zamena za aluminiumski 15ki so doplata....
Гуми и Бандажи пред 1 месец По договор
Се продава бандаж 15' + гума Мишелин со дата на производство 2012 за цена от 1500 ден. Гумите се летни. Комплет от 4 бандажи со гуми 5500 ден....
Гуми и Бандажи пред 1 месец 90 €
Продавам фабрички челичен бандаж 5x112, со фабрична резервна гума Michelin Pilot 205/55/R16 91H, од VW Passat B6, нови и никогаш некористени, погодна за VW Passat, Golf, Jetta и др. Гумата и бандажот ...
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 60 €
Продавам фабрички челичен бандаж 5x112, со фабрична резервна гума Michelin Pilot 205/55/R16 91H, од VW Passat B6, нови и никогаш некористени, погодна за VW Passat, Golf, Jetta и др. Гумата и бандажот ...
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 60 €
185/60/R15 Continental Premiumcontact 2009 година. Поминати околу 30.000 km. Цена фиксна 3.000 денари за сите четири гуми....
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 50 €
Продавам 4 летни гуми HANKOOK KINERGY ECO 165/70 R14...
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 60 €
Prodavam 2 gumi Continental 195/60 R15 ili gi menuvam za 205/55 R16.Gumite se socuvani so mala km.10000km....
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 1500 €
prodavam set 4 letni gumi CONTINENTAL 255/60 R17 .Cena 1000 komad. informacii na tel 077717517...
Гуми и Бандажи пред 2 месеци 1 €
Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi dimenzija 205/55 R16. Za BMW serija 3...
Гуми и Бандажи застарен оглас 120 €
Prodavam 4 skoro novi letni gumi NEXEN N 6000, 225/45/ZR 17 94W.Gumite se proizvodstvo 0414, kupeni 2015, vozeni 1 letna sezona, 9000 km.Imaat sara 6 mm.Gumite ne se Kineski, MADE IN KOREA....
Гуми и Бандажи застарен оглас 170 €
Prodavam 1 aluminski bandas 17 - ka, 5 x 105. Bandazot e ORIGINALEN od Opel Astra J, benzin, od 2010 - 2015 godina. Odgovara i na drugi vozila so istiot razmah 5 x 105. Bandasot e originalen GM....
Гуми и Бандажи застарен оглас 130 €
Prodavam Aluminski bandazi 17 - ki, 5 x 112, 8J, ET 35.Bandazite se osvezeni, ofarbani.Bandazite se bez zabeleski, bez iskrivenici, bez varovi.Odgovaraat na vozilata: Mercedes, Audi, Wv Golf, Wv Pasat...
Гуми и Бандажи застарен оглас 270 €
Prodavam 3 bandashi so letni gumi 195/ 50R 15...
Гуми и Бандажи застарен оглас 50 €
Гумите се кoристени сaмo 1 месец 205-55-16 Сaмo гумите 4000 ден Сaмo бaндaжите 8000 дем Бaндaжите се Алумински...
Гуми и Бандажи застарен оглас 200 €
Prodavam 2 kom. zimski gumo NOKIAL D3 ,205/55R16 malku koristeni .cena 2000den komad. inf.na tel 077 717 517...
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
Prodavam Michelin alpin novi zimski gumi 255/60R17 so ili bez bandazi 17" ,5x112,ET52 orignalni od MERCEDES ML 270,socuvani ne udirani,ne farbani. inf.na tel 077 717 517...
Гуми и Бандажи застарен оглас 1 €
15" alu Bandazi 4*114.3...
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
prodavam zimski gumi skoro novi MICHELIN alpin 255/60R17, 4 komada vozeni 1000km ,kupeni 02/2006 ,proizvedeni 37/15.cena 170E guma.moze samo gumi ili vo komplet so bandazi za Mercedes ML 17",5x112, et...
Гуми и Бандажи застарен оглас 170 €
prodavam celicni bandazi 15",so 4 srafa za Ford so radkapni komlet so zimski gumi 185 60R15...
Гуми и Бандажи застарен оглас 350 €
Prodavam polovni I novi gumi 15'16'17......
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
Prodavam set 4 bandazi celicni so radkapni za FORD- Fusion,Fiesta,Fokus so 4 srafa, 15" cola. Bandazite se so zimski gumi Pireli 2komda i Sava 2komada , cena po dogovor. inf.na tel 077 717 517...
Гуми и Бандажи застарен оглас 1 €
Prodavam dve zimski gumi. Odlicno socuvani 155/65R13. Informacii na tel.078/715-894....
Гуми и Бандажи застарен оглас 35 €
Prodavam dve polovni zimski gumi 155/65R13...
Гуми и Бандажи застарен оглас 35 €
Gumi MISHELIN ALPIN zimski 255/60R17,set 4 komada skoro novi i aluminiumski bandazi od MERCEDES ML270 so 5 srafa,112,ET52 proadavam ili menuvam za 18" po dogovor....
Гуми и Бандажи застарен оглас 1 €
Gumi MISHELIN 255/60 R17 zimski skoro novi set 4 komada i bandazi-felni aluminiumski za Mercedes ML270 so 5 srafa 112 ,ET-52,socuvani prodavam ili menuvam za 18. informacii na tel.077717517...
Гуми и Бандажи застарен оглас 1 €
4 бандажи 14 со 4 солидни гуми.....
Гуми и Бандажи застарен оглас 70 €
PRODAVAM POLOVNI GUMI 165/70 R 13 ODLICNO SOCUVANI 2 KOMADA ZA 1300 DENARI TEL 075 514 169...
Гуми и Бандажи застарен оглас 1300 €
алуминиумски спортски бандаши,15 цола, со гуми ТОЈО,за РЕНО КЛИО,малку користени гуми,195x50x15,комплет за 200 евра...
Гуми и Бандажи застарен оглас 200 €
Се продаваат 4 летни половни гуми Hankook со димензија 185/65R15. Гумите се стари 3 години, возени се три летни сезони и со нив се поминати приближно 30000 Km. Гумите се во добра состојба, не се леп...
Гуми и Бандажи застарен оглас 50 €
menuvam 17''al bandasi od Alfa Romeo za pomali 16''ili 15''isto za Alfa Romeo...
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
Бандажи - 5х130 Гуми - 4 летни PIRELLI и 4 зимски PIRELLI 255-60 r17...
Гуми и Бандажи застарен оглас 1 €
Prodavam 2 gumi 195/60R15 kontinental ,malku vozeni(10000km) .Cena 100e par.tel. 077717517...
Гуми и Бандажи застарен оглас 100 €
Prodavam set 4 gumi kontinental 255/60R17 za mercedes ML socuvani ,Cena 200e. tel 077717517...
Гуми и Бандажи застарен оглас 200 €
Letni Pirelli-4 185/60R15---vozeni samo edna sezona...
Гуми и Бандажи застарен оглас 170 €
Se prodavat gumi so bandazi za pezo vo odlicna sostojba...
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
Prodavam: - 2 zimski gumi ,,Fulda,, M+S dimenzii 205/60/15 - 2 zimski gumi ,,Mentor,, M+S so dimenzii 185/65/15 + 1 GRATIS za rezerva! Cena po dogovor......
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
Gumi--Uniroyal-rainsport 255/35/19...
Гуми и Бандажи застарен оглас По договор
ALUMINSKI BANDASI ZA FIAT ,ALFA ,LANCIA...
Гуми и Бандажи застарен оглас 100 €