Prodavam/menuvam bandazi so gumi

2018/17/31129415_2515240328701062_2594606403691741184_n.jpg

Детали

Категорија: Гуми и Бандажи
Цена: 0 €
Обновен: пред 1 месец

Контакт

Име: Vlado
Град: Скопје
Телефон: 070231546
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Prodavam 4 aluminiumski bandazi 17ki so gumi original opel novi negrebnati so 4 strafa. Moze I
zamena za aluminiumski 15ki so doplata.

Опции