Гуми и Бандажи

Продавам челичен бандаж со резервна гума-фабрични

60 евра

Опис

Продавам фабрички челичен бандаж 5x112, со фабрична резервна гума Michelin Pilot 205/55/R16 91H, од VW Passat B6, нови и никогаш некористени, погодна за VW Passat, Golf, Jetta и др. Гумата и бандажот се чуваат во специјална кеса поради заштита од оштетување. Цена 3.600 ден. Телефон за контакт 070/623-170.

Гуми и Бандажи

Продавач Дејан
Локација Скопје
Поставен стар оглас