GUMI Continental 195/60 R15

2018/12/DSCN0010.JPG

Детали

Категорија: Гуми и Бандажи
Цена: 1500 €
Обновен: пред 26 дена

Контакт

Име: stevco
Град: Скопје
Телефон: 077717517
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

Prodavam 2 gumi Continental 195/60 R15 ili gi menuvam za 205/55 R16.Gumite se socuvani so mala
km.10000km.

Опции