Bandazi za BMW 3

2017/46/110.jpg

Детали

Категорија: Гуми и Бандажи
Цена: 120 €
Обновен: застарен оглас

Контакт

Име: Goran
Град: Битола
Телефон: 070531715
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi dimenzija
205/55 R16.
Za BMW serija 3

Опции